KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12275518
nr 1227 5518
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, 32/320, signerad, -64. Motivet: 21x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:53:09
4/1 15:40:26
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist